464W-NWR120-CRO
Visual Communications Company - VCC
Prodotto No:
464W-NWR120-CRO
Descrizione:
PMI .250" LED 120V WIRE CLEAR
Guida per l'utente
Lens Transparency Clear
Ingress Protection -
Termination Style Wire Leads - 6" (152.40mm)
Viewing Angle 30°
Panel Cutout Dimensions 0.25" (6.35mm)
Millicandela Rating 2800mcd
Product Status Obsolete
Lamp Color Red
Ratings AC
Type LED
Voltage 120V
Panel Cutout Shape Round
Current 3.5mA
Lens Size 9.91mm Dia