464W-NWR28H-NRO
Visual Communications Company - VCC
Prodotto No:
464W-NWR28H-NRO
Descrizione:
PMI .250" LED 28V WIRE DIFF RED
Guida per l'utente
Lens Transparency Diffused
Ingress Protection -
Termination Style Wire Leads - 6" (152.40mm)
Viewing Angle 30°
Panel Cutout Dimensions 0.25" (6.35mm)
Millicandela Rating 2800mcd
Product Status Obsolete
Lamp Color Red
Ratings Vf (Typ), If (Max)
Type LED
Voltage 28V
Panel Cutout Shape Round
Current 16.5mA
Lens Size 9.91mm Dia