464W-NWR60H-CRO
Visual Communications Company - VCC
Prodotto No:
464W-NWR60H-CRO
Descrizione:
PMI .250" LED 60V WIRE CLEAR RED
Guida per l'utente
Lens Transparency Clear
Ingress Protection -
Termination Style Wire Leads - 6" (152.40mm)
Viewing Angle 30°
Panel Cutout Dimensions 0.25" (6.35mm)
Millicandela Rating 2800mcd
Product Status Obsolete
Lamp Color Red
Ratings Vf (Typ), If (Max)
Type LED
Voltage 60V
Panel Cutout Shape Round
Current 9mA
Lens Size 9.91mm Dia