46W-BA60H-NWO
Visual Communications Company - VCC
Prodotto No:
46W-BA60H-NWO
Descrizione:
PMI .250" LED 60V WIRE DIFF AMBE
Ingress Protection -
Termination Style Wire Leads - 6" (152.40mm)
Viewing Angle 60°
Panel Cutout Dimensions 0.25" (6.35mm)
Type LED
Voltage 60V
Mfr Visual Communications Company - VCC
Features -
Lens Color Colorless
Panel Cutout Shape Round
Current 9mA
Lens Size 7.11mm Dia