46W-BCG48H-NWO
Visual Communications Company - VCC
Prodotto No:
46W-BCG48H-NWO
Descrizione:
PMI .250" LED 48V WIRE DIFF GREE
Guida per l'utente
Lens Transparency Diffused
Ingress Protection -
Termination Style Wire Leads - 6" (152.40mm)
Viewing Angle 24°
Panel Cutout Dimensions 0.25" (6.35mm)
Millicandela Rating 80mcd
Product Status Obsolete
Lamp Color Green
Type LED
Voltage 48V
Lens Color Colorless
Wavelength - Peak 565nm
Package Bulk
Panel Cutout Shape Round
Current 15mA
Lens Size 7.11mm Dia