46W-BG48H-CWO
Visual Communications Company - VCC
Prodotto No:
46W-BG48H-CWO
Descrizione:
PMI .250" LED 48V WIRE CLEAR GRE
Guida per l'utente
Lens Transparency Clear
Ingress Protection -
Termination Style Wire Leads - 6" (152.40mm)
Viewing Angle 60°
Panel Cutout Dimensions 0.25" (6.35mm)
Millicandela Rating 10mcd
Product Status Obsolete
Lamp Color Green
Type LED
Voltage 48V
Lens Color Colorless
Wavelength - Peak 565nm
Package Bulk
Panel Cutout Shape Round
Current 15mA
Lens Size 7.11mm Dia