46W-GAR28H-CYO
Visual Communications Company - VCC
Prodotto No:
46W-GAR28H-CYO
Descrizione:
PMI .250" LED 28V WIRE CLEAR GRE
Guida per l'utente
Lens Transparency Clear
Ingress Protection -
Termination Style Wire Leads - 6" (152.40mm)
Viewing Angle 50°
Panel Cutout Dimensions 0.25" (6.35mm)
Type LED
Voltage 28V
Mfr Visual Communications Company - VCC
Features -
Lens Color Yellow
Panel Cutout Shape Round
Current 16.5mA
Lens Size 7.11mm Dia