46W-GAR48H-NYO
Visual Communications Company - VCC
Prodotto No:
46W-GAR48H-NYO
Descrizione:
PMI .250" LED 48V WIRE DIFF GREE
Guida per l'utente
Lens Transparency Diffused
Ingress Protection -
Termination Style Wire Leads - 6" (152.40mm)
Viewing Angle 50°
Panel Cutout Dimensions 0.25" (6.35mm)
Type LED
Voltage 48V
Mfr Visual Communications Company - VCC
Features -
Lens Color Yellow
Panel Cutout Shape Round
Current 15mA
Lens Size 7.11mm Dia