46W-NKL120-CWO
Visual Communications Company - VCC
Prodotto No:
46W-NKL120-CWO
Descrizione:
PMI .250" LED 120V WIRE CLEAR WW
Guida per l'utente
Lens Transparency Clear
Ingress Protection -
Termination Style Wire Leads - 6" (152.40mm)
Viewing Angle 15°
Panel Cutout Dimensions 0.25" (6.35mm)
Millicandela Rating 9200mcd
Product Status Obsolete
Lamp Color White, Warm
Ratings AC
Lens Style Round with Domed Top
Series 46
Type LED
Voltage 120V
Mfr Visual Communications Company - VCC
Features -
Lens Color Colorless
Wavelength - Peak -
Package Bulk
Panel Cutout Shape Round
Current 3.5mA
Lens Size 7.11mm Dia