46W-NKR24H-CWO
Visual Communications Company - VCC
Prodotto No:
46W-NKR24H-CWO
Descrizione:
PMI .250" LED 24V WIRE CLEAR RED
Guida per l'utente
Lens Transparency Clear
Ingress Protection -
Termination Style Wire Leads - 6" (152.40mm)
Viewing Angle 15°
Panel Cutout Dimensions 0.25" (6.35mm)
Millicandela Rating 3600mcd
Product Status Obsolete
Lamp Color Red
Ratings Vf (Typ), If (Max)
Lens Style Round with Domed Top
Series 46
Type LED
Voltage 24V
Mfr Visual Communications Company - VCC
Features -
Lens Color Colorless
Wavelength - Peak 634nm
Package Bulk
Panel Cutout Shape Round
Current 17mA
Lens Size 7.11mm Dia