46W-RAG60H-NWO
Visual Communications Company - VCC
Prodotto No:
46W-RAG60H-NWO
Descrizione:
PMI .250" LED 60V WIRE DIFF RED/
Guida per l'utente
Lens Transparency Diffused
Ingress Protection -
Termination Style Wire Leads - 6" (152.40mm)
Viewing Angle 60°
Panel Cutout Dimensions 0.25" (6.35mm)
Millicandela Rating 6mcd Amber, 6mcd Green, 6mcd Red
Product Status Obsolete
Lamp Color Amber, Green, Red
Type LED
Voltage 60V
Lens Color Colorless
Wavelength - Peak -
Package Bulk
Panel Cutout Shape Round
Current 9mA
Lens Size 7.11mm Dia