Casa / Tape / 50-UNPRINTED-2X100FT-BULK
minImg
50-UNPRINTED-2X100FT-BULK
3M
Prodotto No:
50-UNPRINTED-2X100FT-BULK
Produttore:
3M
Descrizione:
TAPE PROTECTIVE BLK 2"X 33.3YDS
In magazzino : 354
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Usage Corrosion Protection
Storage/Refrigeration Temperature 50°F ~ 80°F (10°C ~ 27°C)
Thickness - Adhesive -
Color Black
Backing, Carrier PVC (Poly Vinyl Chloride)
Product Status Active
Thickness - Backing, Carrier -
Thickness 0.0100" (10.0 mils, 0.254mm)
Series Scotchrap™
Length 100' (30.5m) 33.3 yds
Shelf Life Start Date of Manufacture
Mfr 3M
Temperature Range -54 ~ 176°F (-48 ~ 80°C)
Shelf Life 60 Months
Package Bulk
Tape Type Protective
Width 2.00" (50.80mm)