Casa / Tape / 50-UNPRINTED-3X100FT
minImg
50-UNPRINTED-3X100FT
3M
Prodotto No:
50-UNPRINTED-3X100FT
Descrizione:
TAPE PROTECTIVE BLK 3"X 33.3YDS
In magazzino : 16
Usage Corrosion Protection
Storage/Refrigeration Temperature 50°F ~ 80°F (10°C ~ 27°C)
Thickness - Backing, Carrier -
Thickness 0.0100" (10.0 mils, 0.254mm)
Mfr 3M
Temperature Range -54 ~ 176°F (-48 ~ 80°C)
Tape Type Protective
Width 3.00" (76.20mm)