Casa / Tape / 50-UNPRINTED-4X100FT
minImg
50-UNPRINTED-4X100FT
3M
Prodotto No:
50-UNPRINTED-4X100FT
Descrizione:
TAPE PROTECTIVE BLK 4"X 33.3YDS
In magazzino : 24
Usage Corrosion Protection
Storage/Refrigeration Temperature 50°F ~ 80°F (10°C ~ 27°C)
Thickness - Backing, Carrier -
Thickness 0.0100" (10.0 mils, 0.254mm)
Mfr 3M
Temperature Range -54°F ~ 176°F (-48°C ~ 80°C)
Tape Type Protective
Width 4.00" (101.60mm)