500ASSP1M6RE
E-Switch
Prodotto No:
500ASSP1M6RE
Produttore:
E-Switch
Descrizione:
SWITCH SLIDE SPDT 0.4VA 20V
In magazzino : 6852
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Switch Travel 3.05mm
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
Termination Style PC Pin
Actuator Type Standard
Current Rating (Amps) 0.4VA (AC/DC)
Contact Finish Gold
Circuit SPDT
Actuator Length 3.10mm
Mounting Type Through Hole, Right Angle
Mechanical Life 30,000 Cycles
Product Status Active
Series 500A
Voltage Rating - DC 20 V
Switch Function On-On
Contact Timing Not Specified
Operating Force -
Voltage Rating - AC 20 V