5022R-432G
API Delevan Inc.
Prodotto No:
5022R-432G
Produttore:
API Delevan Inc.
Descrizione:
FIXED IND 4.3UH 390MA 2.4OHM SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 7.9 MHz
Q @ Freq 33 @ 7.9MHz
Height - Seated (Max) 0.230" (5.84mm)
Tolerance ±2%
Current Rating (Amps) 390 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 2.4Ohm Max
Inductance 4.3 µH
Series 5022R
Type -
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 95MHz