Casa / Specialized / 51701-10003214AALF
minImg
51701-10003214AALF
Amphenol ICC (FCI)
Prodotto No:
51701-10003214AALF
Descrizione:
CONN HEADER BLADE PWR 46POS PCB
Guida per l'utente
Operating Temperature -20°C ~ 105°C
Number of Rows 4
Number of Positions 46
Contact Finish Gold or Gold, GXT™
Termination Solder
Mfr Amphenol ICC (FCI)
Pitch 0.100" (2.54mm)