Casa / Specialized / 51701-10006411CCLF
minImg
51701-10006411CCLF
Amphenol ICC (FCI)
Prodotto No:
51701-10006411CCLF
Descrizione:
CONN HEADER BLADE PWR 75POS PCB
Guida per l'utente
Operating Temperature -20°C ~ 105°C
Number of Rows 4
Number of Positions 75
Contact Finish Gold or Gold, GXT™
Termination Press-Fit
Mfr Amphenol ICC (FCI)
Pitch 0.100" (2.54mm)