Casa / Specialized / 51721-10002412ABLF
minImg
51721-10002412ABLF
Amphenol ICC (FCI)
Prodotto No:
51721-10002412ABLF
Descrizione:
CONN HDR BLADE PWR 36POS EDGE MT
Guida per l'utente
Operating Temperature -20°C ~ 105°C
Number of Rows 4
Number of Positions 36
Mfr Amphenol ICC (FCI)
Pitch 0.100" (2.54mm)