Casa / Specialized / 51721-10003606AALF
minImg
51721-10003606AALF
Amphenol ICC (FCI)
Prodotto No:
51721-10003606AALF
Descrizione:
CONN HDR BLADE PWR 42POS EDGE MT
Guida per l'utente
Operating Temperature -20°C ~ 105°C
Number of Rows 4
Number of Positions 42
Mfr Amphenol ICC (FCI)
Pitch 0.100" (2.54mm)