Casa / Specialized / 51741-10003211AALF
minImg
51741-10003211AALF
Amphenol ICC (FCI)
Prodotto No:
51741-10003211AALF
Descrizione:
CONN RCPT BLADE PWR 43POS PCB
Guida per l'utente
Operating Temperature -20°C ~ 105°C
Number of Rows 4
Number of Positions 43
Current Rating (Amps) -
Contact Finish Gold or Gold, GXT™
Mfr Amphenol ICC (FCI)
Pitch 0.100" (2.54mm)