Casa / Specialized / 51967-10010800CCLF
minImg
51967-10010800CCLF
Amphenol ICC (FCI)
Prodotto No:
51967-10010800CCLF
Descrizione:
CONN RCPT 108POS PCB
Guida per l'utente
Operating Temperature -20°C ~ 105°C
Number of Rows 4
Number of Positions 108
Current Rating (Amps) -
Contact Finish Gold or Gold, GXT™
Termination Press-Fit
Series PwrBlade®
Number of Columns -
Connector Style -
Mfr Amphenol ICC (FCI)
Pitch 0.100" (2.54mm)