520.01-WHT
E-Switch
Prodotto No:
520.01-WHT
Produttore:
E-Switch
Descrizione:
SWITCH PUSH SPST-NO 0.01A 35V
Guida per l'utente
Illumination Type, Color -
Operating Temperature -
Ingress Protection -
Actuator Marking No Marking
Termination Style PC Pin
Actuator Type Square, Button
Panel Cutout Dimensions -
Current Rating (Amps) 10mA (DC)
Circuit SPST-NO
Mounting Type Through Hole
Mechanical Life -
Product Status Obsolete
Illumination Voltage (Nominal) -
Series 520
Voltage Rating - DC 35 V