54111-108031250LF
Amphenol ICC (FCI)
Prodotto No:
54111-108031250LF
Descrizione:
CONN HDR 3POS 0.1" STACK T/H
Guida per l'utente
Number of Rows 1
Number of Positions 3
Color Black
Length - Post (Mating) 0.338" (8.585mm)
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) 30.0µin (0.76µm)
Length - Overall Pin 0.925" (23.500mm)
Mfr Amphenol ICC (FCI)
Pitch 0.100" (2.54mm)
Length - Stack Height 0.492" (12.500mm)
Length - Tail 0.095" (2.413mm)