54111-807051000LF
Amphenol ICC (FCI)
Prodotto No:
54111-807051000LF
Descrizione:
CONN HDR 5POS 0.1" STACK T/H
Guida per l'utente
Number of Rows 1
Number of Positions 5
Color Black
Length - Post (Mating) 0.336" (8.534mm)
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) 15.0µin (0.38µm)
Length - Overall Pin 0.825" (20.955mm)
Mfr Amphenol ICC (FCI)
Pitch 0.100" (2.54mm)
Length - Stack Height 0.394" (10.000mm)
Length - Tail 0.095" (2.413mm)