55/0312-22-6CS3329
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Prodotto No:
55/0312-22-6CS3329
Descrizione:
HOOK-UP STRND 22AWG 600V BLUE
Guida per l'utente
Operating Temperature 200°C
Cable Type Hook-Up
Jacket (Insulation) Thickness 0.004" (0.09mm)
Jacket (Insulation) Material Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE), Irradiated
Product Status Active
Wire Gauge 22 AWG
Length -
Voltage 600V
Mfr TE Connectivity Raychem Cable Protection
Conductor Strand 19/34
Conductor Material Copper, Silver Coated
Features -
Jacket Color Blue
Package Bulk
Jacket (Insulation) Diameter 0.039" (0.99mm)