55/1312-22-9-9CS2787
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Prodotto No:
55/1312-22-9-9CS2787
Descrizione:
CBL 1COND STRND 22AWG 600V WHITE
Guida per l'utente
Operating Temperature 200°C
Cable Type Hook-Up, Shielded
Jacket (Insulation) Thickness 0.004" (0.09mm)
Jacket (Insulation) Material Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE), Irradiated
Product Status Active
Wire Gauge 22 AWG
Ratings -
Series -
Length -
Voltage 600V
Mfr TE Connectivity Raychem Cable Protection
Conductor Strand 19/34
Conductor Material Copper, Silver Coated
Features -
Jacket Color White
Package Bulk
Jacket (Insulation) Diameter 0.067" (1.70mm)