TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Prodotto No:
55A0111-14-9
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
HOOK-UP STRND 14AWG WHITE 25'
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$22.515
$22.515
2
$21.356
$42.712
4
$20.311
$81.244
10
$19.0342
$190.342
20
$18.221475
$364.4295
40
$17.293088
$691.72352
100
$16.248515
$1624.8515
200
$15.436075
$3087.215
400
$15.087881
$6035.1524
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -65°C ~ 150°C |
| Cable Type | Hook-Up |
| Jacket (Insulation) Thickness | - |
| Jacket (Insulation) Material | Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE), Irradiated |
| Product Status | Discontinued at Digi-Key |
| Wire Gauge | 14 AWG |
| Ratings | - |
| Series | MIL-W-22759 and MIL-C-27500, 55A0111 |
| Length | 25.00' (7.62m) |
| Voltage | 600V |
| Mfr | TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine |
| Conductor Strand | 19/27 |
| Conductor Material | Copper, Tinned |
| Features | - |
| Jacket Color | White |
| Package | Spool |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.085" (2.16mm) |
| Base Product Number | 55A0111 |