55A0821-24-2/6CS2275
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Prodotto No:
55A0821-24-2/6CS2275
Descrizione:
CABLE 2COND 24AWG
Guida per l'utente
Operating Temperature 150°C
Product Status Active
Wire Gauge 24 AWG
Voltage 600 V
Mfr TE Connectivity Raychem Cable Protection
Conductor Strand 19/36
Conductor Material Copper, Tinned
Jacket Color -
Package Bulk
Jacket (Insulation) Diameter 0.090" (2.29mm)