Casa / Multiple Conductor Cables / 55A0832-14-3/6/9CS2199
minImg
55A0832-14-3/6/9CS2199
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Prodotto No:
55A0832-14-3/6/9CS2199
Descrizione:
CABLE 3COND 14AWG
Guida per l'utente
Operating Temperature 200°C
Usage -
Product Status Active
Wire Gauge 14 AWG
Ratings -
Voltage 600 V
Mfr TE Connectivity Raychem Cable Protection
Conductor Strand 19/27
Conductor Material Copper, Silver Coated
Jacket Color -
Features -
Package Bulk
Jacket (Insulation) Diameter 0.203" (5.16mm)