Casa / Multiple Conductor Cables / 55A0834-24-3/6/9CS2199
minImg
55A0834-24-3/6/9CS2199
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Prodotto No:
55A0834-24-3/6/9CS2199
Descrizione:
CABLE 3COND 24AWG
Guida per l'utente
Operating Temperature 200°C
Product Status Active
Wire Gauge 24 AWG
Voltage 600 V
Mfr TE Connectivity Raychem Cable Protection
Conductor Strand 19/36
Conductor Material Copper Alloy, Silver Coated
Jacket Color -
Package Bulk
Jacket (Insulation) Diameter 0.097" (2.46mm)