55A0842-12-MST4CS2275
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Prodotto No:
55A0842-12-MST4CS2275
Descrizione:
CABLE 4COND 12AWG
Guida per l'utente
Operating Temperature 200°C
Product Status Active
Wire Gauge 12 AWG
Voltage 600 V
Mfr TE Connectivity Raychem Cable Protection
Conductor Strand 37/28
Conductor Material Copper, Silver Coated
Jacket Color -
Package Bulk
Jacket (Insulation) Diameter 0.269" (6.83mm)