Casa / Multiple Conductor Cables / 55A4131-22-MST3-9CS2275
minImg
55A4131-22-MST3-9CS2275
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Prodotto No:
55A4131-22-MST3-9CS2275
Descrizione:
CABLE 3COND 22AWG WHITE
Guida per l'utente
Operating Temperature 150°C
Cable Type Multi-Conductor
Shield Type -
Shield Material -
Jacket (Insulation) Thickness 0.0080" (0.203mm)
Jacket (Insulation) Material Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE)
Product Status Active
Wire Gauge 22 AWG
Series -
Shield Coverage -
Length -
Conductor Insulation Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE)
Voltage 600 V
Mfr TE Connectivity Raychem Cable Protection
Conductor Strand 19/34
Conductor Material Copper, Tinned
Jacket Color White
Package Bulk
Jacket (Insulation) Diameter 0.109" (2.77mm)