55A7437-22-MST3CS2868
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Prodotto No:
55A7437-22-MST3CS2868
Descrizione:
CABLE 3COND 22AWG SHLD
Guida per l'utente
Operating Temperature 200°C
Cable Type Multi-Conductor
Shield Type Braid
Shield Material Copper, Silver Coated
Jacket (Insulation) Thickness -
Jacket (Insulation) Material -
Product Status Active
Wire Gauge 22 AWG
Series -
Shield Coverage 85%
Length -
Conductor Insulation Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE)
Voltage 600 V
Mfr TE Connectivity Raychem Cable Protection
Conductor Strand 19/34
Conductor Material Copper, Silver Coated
Jacket Color -
Package Bulk
Jacket (Insulation) Diameter 0.110" (2.79mm)