55LF0114-26-1CS3365
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Prodotto No:
55LF0114-26-1CS3365
Descrizione:
HOOK-UP STRND 26AWG 600V BROWN
Guida per l'utente
Operating Temperature -65°C ~ 200°C
Cable Type Hook-Up
Jacket (Insulation) Thickness 0.005" (0.13mm)
Jacket (Insulation) Material Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE), Irradiated
Product Status Active
Wire Gauge 26 AWG
Ratings -
Series -
Length -
Voltage 600V
Mfr TE Connectivity Raychem Cable Protection
Conductor Strand 19/38
Conductor Material Copper, Silver Coated
Features -
Jacket Color Brown
Package Bulk
Jacket (Insulation) Diameter 0.032" (0.81mm)