Casa / Multiple Conductor Cables / 55PC0233-22-3/6/9CS2958
minImg
55PC0233-22-3/6/9CS2958
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Prodotto No:
55PC0233-22-3/6/9CS2958
Descrizione:
CABLE 3COND 22AWG
Guida per l'utente
Operating Temperature 200°C
Cable Type Multi-Conductor
Shield Type -
Shield Material -
Jacket (Insulation) Thickness -
Jacket (Insulation) Material -
Product Status Active
Wire Gauge 22 AWG
Series -
Shield Coverage -
Length -
Conductor Insulation Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE)
Voltage 600 V
Mfr TE Connectivity Raychem Cable Protection
Conductor Strand 19/34
Conductor Material Copper, Nickel Coated
Jacket Color -
Package Bulk
Jacket (Insulation) Diameter 0.098" (2.48mm)