Casa / Multiple Conductor Cables / 55PC1123-22-6/9-4CS3045
minImg
55PC1123-22-6/9-4CS3045
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Prodotto No:
55PC1123-22-6/9-4CS3045
Descrizione:
CABLE 2COND 22AWG YELLOW SHLD
Guida per l'utente
Operating Temperature 200°C
Cable Type Multi-Conductor
Shield Type Braid
Shield Material Copper, Nickel Coated
Jacket (Insulation) Thickness 0.0065" (0.165mm)
Jacket (Insulation) Material Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE)
Product Status Active
Wire Gauge 22 AWG
Series -
Shield Coverage 85%
Length -
Conductor Insulation Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE)
Voltage 600 V
Mfr TE Connectivity Raychem Cable Protection
Conductor Strand 19/34
Conductor Material Copper, Nickel Coated
Jacket Color Yellow
Package Bulk
Jacket (Insulation) Diameter 0.114" (2.89mm)