Casa / Multiple Conductor Cables / 55PC2121-22-6/9-9CS2619
minImg
55PC2121-22-6/9-9CS2619
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Prodotto No:
55PC2121-22-6/9-9CS2619
Descrizione:
CABLE 2COND 22AWG WHITE SHLD
Guida per l'utente
Operating Temperature 150°C
Shield Material Copper, Tinned
Jacket (Insulation) Thickness 0.0075" (0.191mm)
Jacket (Insulation) Material Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE)
Product Status Active
Wire Gauge 22 AWG
Series -
Shield Coverage 85%
Length -
Conductor Insulation Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE)
Voltage 600 V
Mfr TE Connectivity Raychem Cable Protection
Conductor Strand 19/34
Package Bulk
Jacket (Insulation) Diameter 0.105" (2.67mm)