Casa / Multiple Conductor Cables / 55PC4223-22-9/96-9CS2861
minImg
55PC4223-22-9/96-9CS2861
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Prodotto No:
55PC4223-22-9/96-9CS2861
Descrizione:
CABLE 2COND 22AWG WHITE
Guida per l'utente
Operating Temperature 200°C
Cable Type Multi-Conductor
Shield Type -
Shield Material -
Jacket (Insulation) Thickness 0.0065" (0.165mm)
Jacket (Insulation) Material Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE)
Product Status Active
Wire Gauge 22 AWG
Series -
Shield Coverage -
Length -
Conductor Insulation Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE)
Voltage 600 V
Mfr TE Connectivity Raychem Cable Protection
Conductor Strand 19/34
Conductor Material Copper, Nickel Coated
Jacket Color White
Package Bulk
Jacket (Insulation) Diameter 0.104" (2.64mm)