Casa / Pluggable Cables / 5602-12-0142A-500
minImg
5602-12-0142A-500
3M
Prodotto No:
5602-12-0142A-500
Produttore:
3M
Descrizione:
CABLE SATA F-F 500MM
In magazzino : 662
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -20°C ~ 80°C
Usage Internal
Cable Type Flat, Twin Axial
Number of Positions 7
Color Silver
Cable Connectors SATA
Gender Female to Female
Shielding Shielded
Fastening Type Push-Pull
Product Status Active
Wire Gauge 30 AWG
Series 5602
Length 1.64' (500.00mm)