561R10TCUQ33
Vishay Cera-Mite
Prodotto No:
561R10TCUQ33
Produttore:
Vishay Cera-Mite
Descrizione:
CAP CER 33PF 1KV U2J RADIAL
In magazzino : 1963
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 0.417" (10.58mm)
Tolerance ±5%
Lead Spacing 0.252" (6.40mm)
Voltage - Rated 1000V (1kV)
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.291" Dia (7.40mm)
Temperature Coefficient U2J
Product Status Active
Ratings -
Series Cera-Mite 561R
Package / Case Radial, Disc
Thickness (Max) -
Mfr Vishay Cera-Mite
Capacitance 33 pF