Skyworks Solutions Inc.
Prodotto No:
564BAAD000115BBG
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
XTAL OSC XO 125.0000MHZ LVDS SMD
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$14.668
$14.668
10
$13.68855
$136.8855
50
$13.44383
$672.1915
100
$13.00379
$1300.379
500
$12.710506
$6355.253
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Current - Supply (Disable) (Max) | - |
| Spread Spectrum Bandwidth | - |
| Absolute Pull Range (APR) | - |
| Height - Seated (Max) | 0.052" (1.33mm) |
| Frequency Stability | ±20ppm |
| Current - Supply (Max) | 157mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Product Status | Not For New Designs |
| Ratings | - |
| Function | Enable/Disable |
| Series | Ultra™ Si564 |
| Type | XO (Standard) |
| Package / Case | 8-SMD, No Lead |
| Voltage - Supply | 1.8V, 2.5V, 3.3V |
| Output | LVDS |
| Mfr | Skyworks Solutions Inc. |
| Base Resonator | Crystal |
| Frequency | 125 MHz |
| Package | Strip |
| Base Product Number | 564BAA |