Casa / Ceramic Capacitors / 564RS3LAA752EF500M
minImg
564RS3LAA752EF500M
Vishay Cera-Mite
Prodotto No:
564RS3LAA752EF500M
Produttore:
Vishay Cera-Mite
Descrizione:
CAP CER 50PF 7.5KV S3L RADIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 7500V (7.5kV)
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension -
Temperature Coefficient S3L
Product Status Obsolete
Ratings -
Series Cera-Mite 564R
Package / Case Radial, Disc
Thickness (Max) -
Mfr Vishay Cera-Mite
Capacitance 50 pF