Casa / Ceramic Capacitors / 564RZ5UAA302EJ472M
minImg
564RZ5UAA302EJ472M
Vishay Cera-Mite
Prodotto No:
564RZ5UAA302EJ472M
Produttore:
Vishay Cera-Mite
Descrizione:
CAP CER 4700PF 3KV Z5U RADIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 3000V (3kV)
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension -
Temperature Coefficient Z5U
Product Status Obsolete
Ratings -
Series Cera-Mite 564R
Package / Case Radial, Disc
Thickness (Max) -
Mfr Vishay Cera-Mite
Capacitance 4700 pF