5800-153-RC
Bourns Inc.
Prodotto No:
5800-153-RC
Produttore:
Bourns Inc.
Descrizione:
FIXED IND 15MH 61MA 37.5 OHM TH
In magazzino : 537
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 90mA
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 61 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.275" Dia x 0.700" L (6.99mm x 17.78mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 37.5Ohm Max
Inductance 15 mH