5800-222-TR-RC
Bourns Inc.
Prodotto No:
5800-222-TR-RC
Descrizione:
FIXED IND 2.2MH 170MA 5.3 OHM TH
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 240mA
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 170 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.275" Dia x 0.700" L (6.99mm x 17.78mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 5.3Ohm Max
Inductance 2.2 mH