5800-330-TR-RC
Bourns Inc.
Prodotto No:
5800-330-TR-RC
Produttore:
Bourns Inc.
Descrizione:
FIXED IND 33UH 1.3A 90 MOHM TH
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 2A
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 1.3 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.275" Dia x 0.700" L (6.99mm x 17.78mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 90mOhm Max
Inductance 33 µH