5800-331-RC
Bourns Inc.
Prodotto No:
5800-331-RC
Produttore:
Bourns Inc.
Descrizione:
FIXED IND 330UH 400MA 770MOHM TH
In magazzino : 3928
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 600mA
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 400 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.275" Dia x 0.700" L (6.99mm x 17.78mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 770mOhm Max
Inductance 330 µH