594D227X96R3C2T
Vishay Sprague
Prodotto No:
594D227X96R3C2T
Descrizione:
CAP TANT 220UF 10% 6.3V 2812
In magazzino : 995
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code C
Height - Seated (Max) 0.110" (2.80mm)
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 6.3 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.280" L x 0.126" W (7.10mm x 3.20mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. -
ESR (Equivalent Series Resistance) 80mOhm
Series TANTAMOUNT®, 594D
Type Conformal Coated
Package / Case 2812 (7132 Metric)
Mfr Vishay Sprague
Capacitance 220 µF