597D157X9025F2T
Vishay Sprague
Prodotto No:
597D157X9025F2T
Produttore:
Vishay Sprague
Descrizione:
CAP TANT 150UF 10% 25V 2924
In magazzino : 3102
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code F
Height - Seated (Max) 0.203" (5.16mm)
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 25 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.299" L x 0.236" W (7.60mm x 6.00mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. -
ESR (Equivalent Series Resistance) 80mOhm
Series TANTAMOUNT®, 597D
Type Conformal Coated
Package / Case 2924 (7361 Metric)
Mfr Vishay Sprague
Capacitance 150 µF